Ключові переваги Powersports Freshpack
Вертикальне кріплення
Стандартна вібростійкість
Надійна пускова потужність
- Призначений для стандартних мотоциклів, скутерів і квадроциклів
- Акумулятор із сухим зарядом поставляється у версії Freshpack (з кислотним блоком)
- Надійна сила запуску в жарку та холодну погоду
Short Code: B4L-B
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Вес | 2.02 кг |
| Высота | 91 мм |
| Длина | 121 мм |
| Емкость аккумулятора | 4 А·ч |
| Напряжение аккумулятора | 12 В |
| Обслуживание | Малообслуживаемый |
| Полярность | "0" (+ справа) |
| Применение по типу | Легковые автомобили |
| Производитель | Varta |
| Страна производитель | Вьетнам |
| Тип аккумулятора | Свинцово-кислотные (SLA) |
| Ширина | 71 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантийный срок | 6 |
| Пусковой ток | 50 |
Информация для заказа
- Цена: 1 362 ₴



