Ключові переваги Powersports Freshpack
Вертикальне кріплення
Стандартна вібростійкість
Надійна пускова потужність
- Призначений для стандартних мотоциклів, скутерів і квадроциклів
- Акумулятор із сухим зарядом поставляється у версії Freshpack (з кислотним блоком)
- Надійна сила запуску в жарку та холодну погоду
Short Code: 12N7-4A
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Varta |
| Вес | 3.05 кг |
| Высота | 134 мм |
| Длина | 137 мм |
| Емкость аккумулятора | 7 А·ч |
| Напряжение аккумулятора | 12 В |
| Обслуживание | Малообслуживаемый |
| Полярность | "0" (+ справа) |
| Применение по типу | Легковые автомобили |
| Страна производитель | Вьетнам |
| Тип аккумулятора | Свинцово-кислотные (SLA) |
| Ширина | 75 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантийный срок | 6 |
| Пусковой ток | 74 |
Информация для заказа
- Цена: 2 100 ₴



