ЦЕ ДАЄ ВАМ ШВИДШИЙ СТАРТ.
Хочете знати, як стати №1? Потрібно завжди бути на крок попереду. Якщо ви керували автомобілем за морозної температури, Ви знаєте, що запалювання не завжди починається так легко, як хотілося б. Вам потрібен потужний акумулятор, ROCKET, від найбільшого акумулятора виробник в Кореї.
Ще один секрет №1 – довговічність Ви можете подорожувати лісами, пустелями, грязюкою, водою чи снігом ROCKET заспокоїть вас, маючи тривалу потужність, куди б ви не пішли. ROCKET, символ потужності та довговічності, робить вас №1.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Rocket |
| Вес | 20.78 кг |
| Высота | 225 мм |
| Длина | 303 мм |
| Емкость аккумулятора | 100 А·ч |
| Напряжение аккумулятора | 12 В |
| Обслуживание | Малообслуживаемый |
| Полярность | "0" (+ справа) |
| Применение по типу | Легковые автомобили |
| Тип аккумулятора | Свинцово-кислотные (SLA) |
| Ширина | 173 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантийный срок | 18 |
| Пусковой ток | 830 |
| Страна производитель | Да |
Информация для заказа
- Цена: 5 904 ₴



