Акумулятор VARTA Dynamic SLI
Ідеальний для звичайних автомобілів без технології Start-Stop і з базовими енергетичними потребами.
-
Абсолютно необслуговуваний — не потребує догляду
-
Надійна та стабільна робота в повсякденному використанні
-
Побудований на перевірених технологіях — довговічна потужність і вигідне рішення
-
Відповідає стандартам виробників оригінального обладнання (OE)
-
Розроблений в Німеччині — точна робота та надійність на роки
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Код запчасти | 570 413 063 |
| Производитель | Varta |
| Вес | 17.23 кг |
| Высота | 220 мм |
| Длина | 261 мм |
| Емкость аккумулятора | 70 А·ч |
| Напряжение аккумулятора | 12 В |
| Обслуживание | Необслуживаемый |
| Полярность | "1" (+ слева) |
| Применение по типу | Легковые автомобили |
| Страна производитель | Чехия |
| Тип аккумулятора | Свинцово-кислотные (SLA) |
| Ширина | 175 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантийный срок | 24 |
| Пусковой ток | 630 |
Информация для заказа
- Цена: 4 476 ₴



