Кошик
52 відгуків

Акумуляторы UNIPOWER

Акумуляторні батареї виробництва МНПК «Веста» класу «Економ» - це відмінний вибір для автовласників машин середнього класу вітчизняного та іноземного виробництва. Такі акумулятори володіють оптимальним співвідношенням ціни і якості, поєднуючи в собі передові технології з доступною ціною, мають широку номенклатуру типорозмірів, повністю відповідають вимогам європейських стандартів за технічними й експлуатаційними характеристиками. Також вони відмінно підходять для монтажу на автомобілях різних марок.

«Легка» група акумуляторних батарей класу «Економ» виробляється за технологією Са/Са, використовуючи всі її переваги продукції за не високу вартість. Позитивні і негативні електроди виготовлені з свинцево-кальцієво-алюмінієвого сплаву методом безперервної прокатки з симетричною кристалізацією і з подальшою просічкою. Такі струмовідводи відрізняються високою корозійною стійкістю і стійкістю до виброударным навантажень. В активні маси позитивних і негативних електродів включені спеціальні складові, що знижують внутрішнє електричне опір акумуляторів, особливо при холодному пуску.

Блоки електродів акумуляторів забезпечені спеціальними віброгасильними пристроями, що в них застосовуються високоякісні конвертні сепаратори з низьким питомим опором, вони мають збільшену активну поверхню. Все це дозволило значно підвищити потужність холодного стартерного пуску, знизити швидкість зносу електродів.

«Важка» група акумуляторних батарей класу «Економ» проводиться з гібридною технологією. Позитивні електроди виготовлені з малосурьмяністого сплаву методом гравітаційного лиття під тиском. Негативні електроди виготовлені з свинцево-кальцієво-алюмінієвого сплаву методом безперервної прокатки з асиметричною кристалізацією і з подальшою просічкою.

Конструктивні особливості акумуляторних батарей класу «Економ»:

- негативний струмовідвід має нову економічну конструкцію;

- скорочена схема складання, з дотриманням всіх вимог до якості;

- підвищена ємність електродів.

Переваги акумуляторних батарей класу «Економ» виробництва МНПК «Веста»:

- стандартні високі стартерні характеристики;

- універсальність монтажу;

- підвищена морозостійкість, забезпечення заявлених струму холодної прокрутки при -30°С;

- підвищена надійність протягом гарантійного терміну експлуатації;

- низький саморозряд;

- знижений витрата води;

- підвищена стійкість до глибокого розряду;

- підвищена стійкість до важких умов експлуатації;

- підвищена вибухобезпечність;

- підвищена питома потужність;

- термін гарантії-24 місяці;

- унікальна ціна для сучасної кальцієвої батареї.

Акумуляторна батарея класу «Економ» призначена для автомобілів середнього класу з базовою комплектацією бортових споживачів електроенергії. Технічні характеристики батареї повністю відповідають вимогам для поставки на конвеєри вітчизняних автовиробників.

 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner