Кошик
52 відгуків

Акумуляторы INTER

Акумуляторні батареї виробництва МНПК «Веста» класу «Стандарт» являють собою спеціальну серію акумуляторних батарей з новим естетично і функціонально обумовленим дизайном. Ці акумулятори повністю відповідають вимогам європейських стандартів за всіма характеристиками, в тому числі за технічним та експлуатаційним, а також підходять для монтажу на транспортні засоби різних марок.

Широка номенклатура, високі стартерні характеристики і функціональність, в тому числі наявність індикатора заряду, дозволяють такої продукції задовольнити потреби більшості автовласників. Акумуляторні батареї класу «Стандарт» розроблені для всіх сучасних автомобілів з базовою комплектацією бортових електроприладів і з бензиновим двигуном.

Конструктивні і технологічні особливості акумуляторних батарей класу «Стандарт»

«Легка» група акумуляторних батарей класу «Стандарт» виробляється за технологією Са/Са. Позитивні і негативні електроди виготовлені з свинцево-кальцієво-алюмінієвого сплаву методом безперервної прокатки з симетричною кристалізацією і з подальшою просічкою. Такі струмовідводи відрізняються високою корозійною стійкістю і стійкістю до виброударным навантажень. В активні маси позитивних і негативних електродів включені спеціальні складові, що знижують внутрішнє електричне опір акумуляторів, особливо при холодному пуску.

Блоки електродів акумуляторів забезпечені спеціальними віброгасильними пристроями, що в них застосовуються високоякісні конвертні сепаратори з низьким питомим опором, вони мають збільшену активну поверхню. Все це дозволило значно підвищити потужність холодного стартерного пуску, знизити швидкість зносу електродів.

«Важка» група акумуляторних батарей класу «Стандарт» проводиться з гібридною технологією. Позитивні електроди виготовлені з малосурьмяністого сплаву методом гравітаційного лиття під тиском. Негативні електроди виготовлені з свинцево-кальцієво-алюмінієвого сплаву методом безперервної прокатки з асиметричною кристалізацією і з подальшою просічкою.

Конструктивні особливості акумуляторних батарей класу «Стандарт» виробництва МНПК «Веста»:

- більшу кількість свинцевих пластин;

- конструкція струмовідводів — експандована решітка з полегшеною конструкцією негативного струмовідводу;

- сепаратор підвищеної міцності з високою стійкістю на прокол і високою стійкістю до окислення.

Переваги акумуляторних батарей класу «Стандарт»:

- високі струмові характеристики — гарантований запуск двигуна взимку;

- низький саморозряд батареї гарантує запуск двигуна після тривалого періоду «простою»;

- розширений діапазон робочих температур (від -50°C до +60°C в підкапотному просторі);

- высокая устойчивость пластин к коррозии и технологии, предотвращающие выкипание воды, что в 1,5 раза продлевает срок службы батареи;

- индикатор заряженности аккумуляторной батареи, позволяющий контролировать уровень заряженности батареи;

- устройство экологической защиты обеспечит безопасность окружающей среды и подкапотного пространства вашего автомобиля от аэрозолей серной кислоты;

- встроенная в крышку система фильтров-пламегасителей гарантирует защиту от воспламенения аэрозолей;

- срок гарантии -18 месяцев;

- эргономичная ручка, позволяющая перенести и установить аккумуляторную батарею.

Акумуляторна батарея класу «Стандарт» зроблена для:

- нових і старих вітчизняних автомобілів;

- імпортних автомобілів середньої цінової категорії;

- транспортних засобів з бензиновим двигуном підвищеної потужності і базовою комплектацією бортових споживачів електроенергії.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner