Кошик
53 відгуків

Акумуляторы FIAMM

АКУМУЛЯТОРИ ГАМИ SSLA* КОМПАНІЇ FIAMM РОЗРОБЛЕНІ З МЕТОЮ ОХОПЛЕННЯ ШИРОКОГО СПЕКТРУ ОБЛАСТЕЙ ЗАСТОСУВАННЯ. РІЗНОМАНІТНІСТЬ ВИРОБІВ ЦІЄЇ ГАМИ ДОЗВОЛЯЄ ЗАВЖДИ ЗНАЙТИ ПОТРІБНУ МОДЕЛЬ ДЛЯ РІШЕННЯ КОНКРЕТНОЇ ЗАДАЧІ. ГАБАРИТНІ РОЗМІРИ АКУМУЛЯТОРІВ ДАЮТЬ ЗМОГУ ВИКОРИСТОВУВАТИ ЇХ ТАМ, ДЕ ВИМОГА ДО РОЗМІРІВ Є КРИТИЧНИМ. ВИКОНАННЯ УСТАНОВКИ МОДЕЛЕЙ САМИХ МАЛИХ РОЗМІРІВ СПРОЩУЄТЬСЯ ЗА РАХУНОК ВИКОРИСТАННЯ КЛЕМ ТИПУ FASTON.

АКУМУЛЯТОРНІ БАТАРЕЇ (АБ) ГАМИ SSLA ВКЛЮЧАЮТЬ В СЕБЕ ЧОТИРИ СЕРІЇ: FG, FGH, FGHL, FGC.

ЦІ СЕРІЇ РОЗРІЗНЯЮТЬСЯ ПО КОНСТРУКЦІЇ, КОЖНА СЕРІЯ ПРИЗНАЧЕНА ДЛЯ КОНКРЕТНОЇ ОБЛАСТІ ЗАСТОСУВАННЯ.

FG АКУМУЛЯТОРНІ БАТАРЕЇ 6 У Та 12 У З ТРИВАЛІСТЮ РОЗРЯДУ В ДІАПАЗОНІ ВІД СЕРЕДНЬОГО ДО ВЕЛИКОГО. ТЕРМІН СЛУЖБИ: 5 РОКІВ, ШИРОКИЙ ДІАПАЗОН ЄМНОСТІ: 1,2-70 АЧ.

FGH АКУМУЛЯТОРНІ БАТАРЕЇ НА 12  У З БІЛЬШ ВИСОКИМИ ХАРАКТЕРИСТИКАМИ ДЛЯ БІЛЬШ СКЛАДНИХ ВИПАДКІВ ЗАСТОСУВАННЯ; ТЕРМІН СЛУЖБИ: 5 РОКІВ, ДІАПАЗОН ЄМНОСТІ: 5-18 АЧ.

FGHL АКУМУЛЯТОРНІ БАТАРЕЇ НА 12  В ВДОСКОНАЛЕНОЇ КОНСТРУКЦІЇ, що ВІДПОВІДАЄ ВИМОГАМ СТАНДАРТУ EUROBAT ДО КАТЕГОРІЇ LONG LIFE (ДОВГИЙ ТЕРМІН СЛУЖБИ), ТЕРМІН СЛУЖБИ 10 РОКІВ; ДІАПАЗОН ЄМНОСТІ: 5-12 АЧ.

FGC АКУМУЛЯТОРНІ БАТАРЕЇ НА 12  В, ПРИЗНАЧЕНІ ДЛЯ РЕЖИМУ РОБОТИ З ПІДВИЩЕНОЮ КІЛЬКІСТЮ ЦИКЛІВ ЗАРЯД - РОЗРЯД. ТЕРМІН СЛУЖБИ 5 РОКІВ; ДІАПАЗОН ЄМНОСТІ: 12-42 АЧ.

ЦІ АКУМУЛЯТОРНІ БАТАРЕЇ ДОЗВОЛЯЮТЬ ВИРІШУВАТИ НАЙРІЗНОМАНІТНІШІ ЗАВДАННЯ, ГАРАНТУЮЧИ ПРИ ЦЬОМУ ВИСОКИЙ РІВЕНЬ НАДІЙНОСТІ З ДОТРИМАННЯМ найсуворіших МІЖНАРОДНИХ СТАНДАРТІВ. У МОДЕЛЯХ ВСІХ СЕРІЙ ГАМИ SSLA ЗАСТОСОВУЄТЬСЯ ТЕХНОЛОГІЯ VRLA З РЕКОМБІНАЦІЄЮ ГАЗІВ НА РІВНІ 99  %; ЗАВДЯКИ ТАКОМУ РІШЕННЮ ВІДПАДАЄ ПОТРЕБА В ДОЛИВЦІ ЕЛЕКТРОЛІТУ В ПРОЦЕСІ ЕКСПЛУАТАЦІЇ.

ПРИСТРОЮ ГАМИ SSLA КЛАСИФІКУЮТЬСЯ ЯК БЕЗПЕЧНИЙ ВАНТАЖ І ПРИПУСКАЮТЬ, ТАКИМ ЧИНОМ, ТРАНСПОРТУВАННЯ ПОВІТРЯНИМ, МОРСЬКИМ І НАЗЕМНИМ ТРАНСПОРТОМ. ВСІ ВИРОБИ ВИГОТОВЛЕНІ З МАТЕРІАЛІВ, ЯКІ ПЕРЕДБАЧАЮТЬ 100%-ВУ ВТОРИННУ ПЕРЕРОБКУ. САМОРОЗРЯД НА РІВНІ НИЖЧЕ 2  % В МІСЯЦЬ ДОЗВОЛЯЄ ЗБЕРІГАТИ АКУМУЛЯТОРИ ПРОТЯГОМ ТРИВАЛОГО ЧАСУ БЕЗ ПОВТОРНОЇ ЗАРЯДКИ. 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner