Кошик
51 відгук

Акумулятори ROCKET

Такі відомі марки авто, як Daewoo, Hyundai, Kia, Volkswagen, сходять з конвеєра з акумулятори ROCKET в якості оригінальних комплектуючих.

Автомобільні акумулятори ROCKET виконані за сучасними технологіями і забезпечують надійний запуск двигуна в будь-яких погодних умовах.

У виробництві пластин для батарей ROCKET використовується «тягнутий» технологія, заснована на передових конструктивних і технологічних розробках. Така технологія в десятки разів збільшує стійкість до корозії завдяки зменшенню величини «зерен» активної маси пластини і продовжує термін служби батареї.

Використання в якості матеріалу для виготовлення пластин свинцево-кальцієвого сплаву, усуває такі небажані ефекти застосування стандартного стибітного сплаву, як саморозряд, інтенсивне газоутворення, втрата води. Підвищується працездатність батареї при високих температурах, збільшується пускова потужність при негативних температурах.

Розташування межпластиночного кріплення по центру електродів дозволяє значно збільшити опір відриву пластин, в умовах сильної вібрації.

Все аккумуляторы снабжены патентованной крышкой с газоотделителями и встроенными пламегасителями, что предотвращает возможный взрыв из-за искры извне, минимизирует утечку кислоты и защищает батарею от попадания внутрь пыли и мелких частиц.

Аккумуляторы серии SMF имеют индикатор степени заряда и являются полностью необслуживаемыми, т.е. не требуют долива воды.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner