Кошик
53 відгуків

Акумуляторы INTER LIMITED EDITION

Акумуляторні батареї виробництва МНПК «Веста» класу «Преміум» розроблені для експлуатації на сучасних автомобілях з різними типами двигунів, які обладнані великою кількістю споживачів електроенергії, а також експлуатуються в складних кліматичних умовах. Ці оновлені батареї володіють наступними конструктивними особливостями, що роблять їх лідерами у своєму сегменті ринку:

- більшу кількість свинцевих пластин;

- конструкція струмовідводів — експандована решітка з підвищеним струмознімання;

- збільшена ємність позитивних електродів, за рахунок збільшеного пастонамаза.

Для виробництва акумуляторних батарей класу «Преміум» використовують тільки первинний свинець високого ступеня чистоти. До складу сплаву також входить срібло (Ag), що підвищує стартерні характеристики батареї і збільшує її вібростійкість. Поряд з сріблом, кальцієвий сплав легується оловом (Sn). Підвищена кількість цього металу (понад 1%) та спосіб його введення в сплав є «know-how» компанії «Веста». Застосування олова гарантує більшу вібростійкість, підвищену корозійну стійкість решітки і поліпшені стартерні характеристики акумуляторних батарей класу «Преміум».

Ще одна особливість акумуляторних батарей класу «Преміум» — новий сепаратор-конверт «High performer», розроблений німецькою фірмою Daramik. При товщині 250 мкр, він має в 2 рази більшу стійкість на прокол, і абсолютно не схильний до дії кислоти. Це дає можливість заявити про дійсно збільшеному терміні служби батареї, на який покупцю надається гарантія (за умови дотримання правил, обумовлених в інструкції з експлуатації).

Акумуляторні батареї класу «Преміум» — найкращі в представленій лінійці батарей виробництва підприємств МНПК «Веста», як по конструкції, так і за функціональними та експлуатаційними характеристиками. По ряду характеристик акумуляторні батареї класу «Преміум» не тільки відповідають, але і перевершують вимоги європейських стандартів. Батареї даного класу з розширеною номенклатурою розроблялися для дизельних і бензинових автомобілів підвищеної потужності, з підвищеною комплектацією бортових споживачів електроенергії, а також для автомобілів, що експлуатуються в складних кліматичних умовах.

Переваги акумуляторних батарей класу «Преміум» виробництва МНПК «Веста»:

- підвищена надійність і довговічність;

- збільшений гарантійний термін експлуатації;

- збільшені на 30% стартери та ємнісні характеристики;

- впевнений старт при знижених температурах;

- новий функціональний і привабливий дизайн, що виділяє продукт на ринку.

Акумуляторна батарея класу «Преміум» адресована:

- сучасним тюнінгованним автомобілів з великою кількістю енергоспоживачів;

- імпортним і вітчизняним автомобілям з потужними двигунами;

- автомобілів з дизельними двигунами;

- для автомобілів, що експлуатуються в складних кліматичних умовах.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner