
Акумулятор Formula of Energy Premium 6ст-100 Аз (0)
- В наявності
4 170 ₴
Акумулятор Formula of Energy Premium 6ст-100 Аз (0)В наявності
4 170 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 24 кг |
| Висота | 190 мм |
| Довжина | 353 мм |
| Ємність акумулятору | 100 А. г |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Обслуговування | Малообслуговувані |
| Полярність | 0" (+ праворуч) |
| Застосування за типом | Легкові автомобілі |
| Виробник | Веста |
| Країна виробник | Україна |
| Тип акумулятора | Свинцево-кислотні (SLA) |
| Ширина | 175 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 |
| Пусковий струм | 840 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 170 ₴

