
Акумулятор Rocket SMF 42B19R 40Ah ASIA (+/-) ТК (340CCA) без нижнь. бурта
- В наявності
2 547 ₴
Акумулятор Rocket SMF 42B19R 40Ah ASIA (+/-) ТК (340CCA) без нижнь. буртаВ наявності
2 547 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 11.44 кг |
| Висота | 225 мм |
| Довжина | 187 мм |
| Ємність акумулятору | 40 А. г |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Обслуговування | Малообслуговувані |
| Полярність | 0" (+ праворуч) |
| Застосування за типом | Легкові автомобілі |
| Виробник | Rocket |
| Тип акумулятора | Свинцево-кислотні (SLA) |
| Ширина | 127 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 |
| Пусковий струм | 340 |
| Країна виробник | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 547 ₴

