Ключові переваги
- Служить до 3 разів довше, ніж інші батареї.
- Більше потужності за перші 1, 2, 5 та 10 секунд процесу запуску, ніж у звичайних свинцево-кислотних акумуляторів аналогічного класу.
- Постійна якість роботи підтримує рівень заряду акумулятора навіть під час його розрядки.
- Ідеально підходить для сезонного використання, повністю заряджений може залишатися невикористаним до 12 місяців за кімнатної температури (або нижче) та все одно запускати автомобіль.
- У 15 разів стійкіші до вібрації, ніж інші акумулятори.
- Непротікаючий з повною гнучкістю кріплення; можна монтувати практично в будь-якому положенні.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Optima |
| Вага | 14.4 кг |
| Висота | 197 мм |
| Довжина | 237 мм |
| Ємність акумулятору | 44 А. г |
| Напруга акумулятору | 0 В |
| Обслуговування | Малообслуговувані |
| Полярність | 0" (+ праворуч) |
| Застосування за типом | Легкові автомобілі |
| Країна виробник | Мексика |
| Тип акумулятора | Свинцево-кислотні (SLA) |
| Ширина | 171 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 |
| Пусковий струм | 730 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 711 ₴



