
Акумулятор Varta PS AGM 503 014 004 T4L-4
- В наявності
1 161 ₴
Акумулятор Varta PS AGM 503 014 004 T4L-4В наявності
1 161 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 1.39 кг |
| Висота | 86 мм |
| Довжина | 114 мм |
| Ємність акумулятору | 3 А. г |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Обслуговування | Малообслуговувані |
| Полярність | 0" (+ праворуч) |
| Застосування за типом | Легкові автомобілі |
| Виробник | Varta |
| Країна виробник | В'єтнам |
| Тип акумулятора | Свинцево-кислотні (SLA) |
| Ширина | 71 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 6 |
| Пусковий струм | 40 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 161 ₴

