
Акумулятор Varta PS AGM 505 902 012 TZ7S-4
- В наявності
1 608 ₴
Акумулятор Varta PS AGM 505 902 012 TZ7S-4В наявності
1 608 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вага | 2.14 кг |
| Ємність акумулятору | 5 А. г |
| Напруга акумулятору | 0 В |
| Обслуговування | Малообслуговувані |
| Полярність | 0" (+ праворуч) |
| Виробник | Varta |
| Країна виробник | В'єтнам |
| Тип акумулятора | Свинцево-кислотні (SLA) |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 105 мм |
| Довжина | 113 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 6 |
| Застосування батареї | Легкові автомобілі |
| Пусковий струм | 120 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 608 ₴

