
Акумулятор Varta PS AGM 507 901 012 T7B-4
- В наявності
2 163 ₴
Акумулятор Varta PS AGM 507 901 012 T7B-4В наявності
2 163 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вага | 2.35 кг |
| Ємність акумулятору | 7 А. г |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Обслуговування | Малообслуговувані |
| Полярність | 1 (+ зліва) |
| Виробник | Varta |
| Країна виробник | В'єтнам |
| Тип акумулятора | Свинцево-кислотні (SLA) |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 94 мм |
| Довжина | 150 мм |
| Ширина | 66 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 6 |
| Застосування батареї | Легкові автомобілі |
| Пусковий струм | 120 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 163 ₴

