
Акумулятор Varta PS AGM 508 012 014 TX9-4
- В наявності
2 217 ₴
Акумулятор Varta PS AGM 508 012 014 TX9-4В наявності
2 217 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 3.04 кг |
| Висота | 106 мм |
| Довжина | 152 мм |
| Ширина | 88 мм |
| Основні атрибути | |
| Ємність акумулятору | 8 А. г |
| Виробник | Varta |
| Країна виробник | В'єтнам |
| Тип акумулятора | Свинцево-кислотні (SLA) |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 6 |
| Напруга акумулятора | 12 |
| Обслуговування | Малообслуговувані |
| Полярність | "1" (+ зліва) |
| Застосування батареї | Легкові автомобілі |
| Пусковий струм | 105 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 217 ₴

