
Акумулятор Varta PS AGM 518 901 025 TX20L-4
- В наявності
3 831 ₴
Акумулятор Varta PS AGM 518 901 025 TX20L-4В наявності
3 831 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Довжина | 177 мм |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Виробник | Varta |
| Країна виробник | В'єтнам |
| Ширина | 88 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 5.96 |
| Висота | 156 |
| Гарантійний термін | 6 |
| Ємність акумулятора | 18 |
| Обслуговування | Малообслуговувані |
| Полярність | 0" (+ праворуч) |
| Застосування батареї | Легкові автомобілі |
| Пусковий струм | 250 |
| Тип акумулятора | Свинцево-кислотні (SLA) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 831 ₴

