
Акумулятор Varta PS AGMAct 510 909 015 T12A FA
- В наявності
2 625 ₴
Акумулятор Varta PS AGMAct 510 909 015 T12A FAВ наявності
2 625 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 3.29 кг |
| Висота | 105 мм |
| Довжина | 150 мм |
| Ємність акумулятору | 10 А. г |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Обслуговування | Малообслуговувані |
| Полярність | 1 (+ зліва) |
| Застосування за типом | Легкові автомобілі |
| Виробник | Varta |
| Країна виробник | В'єтнам |
| Тип акумулятора | Свинцево-кислотні (SLA) |
| Ширина | 88 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 6 |
| Пусковий струм | 145 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 625 ₴

