
Акумулятор Varta PS AGMAct 510 909 017 TX12 FA
- В наявності
3 195 ₴
Акумулятор Varta PS AGMAct 510 909 017 TX12 FAВ наявності
3 195 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 3.86 кг |
| Висота | 130 мм |
| Довжина | 150 мм |
| Ємність акумулятору | 10 А. г |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Обслуговування | Малообслуговувані |
| Полярність | 1 (+ зліва) |
| Застосування за типом | Легкові автомобілі |
| Виробник | Varta |
| Країна виробник | В'єтнам |
| Тип акумулятора | Свинцево-кислотні (SLA) |
| Ширина | 87 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 6 |
| Пусковий струм | 170 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 195 ₴

