
Акумулятор Varta PS AGMAct 518 909 022 T19BL FA
- В наявності
4 548 ₴
Акумулятор Varta PS AGMAct 518 909 022 T19BL FAВ наявності
4 548 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 5.55 кг |
| Висота | 171 мм |
| Довжина | 186 мм |
| Ємність акумулятору | 18 А. г |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Обслуговування | Малообслуговувані |
| Полярність | 1 (+ зліва) |
| Застосування за типом | Легкові автомобілі |
| Виробник | Varta |
| Країна виробник | В'єтнам |
| Тип акумулятора | Свинцево-кислотні (SLA) |
| Ширина | 82 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 6 |
| Пусковий струм | 220 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 548 ₴

