
Акумулятор Varta PS AGMAct 518 909 027 TX20L FA
- В наявності
4 380 ₴
Акумулятор Varta PS AGMAct 518 909 027 TX20L FAВ наявності
4 380 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вага | 5.93 кг |
| Ємність акумулятору | 18 А. г |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Обслуговування | Малообслуговувані |
| Полярність | 1 (+ зліва) |
| Виробник | Varta |
| Країна виробник | В'єтнам |
| Тип акумулятора | Свинцево-кислотні (SLA) |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 154 мм |
| Довжина | 174 мм |
| Ширина | 88 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 6 |
| Застосування батареї | Легкові автомобілі |
| Пусковий струм | 220 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 380 ₴

