Кошик
51 відгук

Технологія акумуляторів VARTA EFB

Технологія акумуляторів VARTA EFB

Технологія EFB

VARTA® пропонує продукти, засновані на покращеної технології акумулятора з рідким електролітом (EFB), які забезпечують кращу надійність та продуктивність у порівнянні зі стандартними свинцево-кислотними акумуляторами для легкових і вантажних автомобілів. Наші акумулятори створюються, щоб відповідати конкретним вимогам споживачів і випускаються на заводах в Європі, щоб відповідати найвищим стандартам якості.

Технологія EFB для автомобілів

Акумулятори EFB можуть використовуватися з частковим зарядом і не вимагають глибокого заряду-розряду, як AGM акумулятори. Це можливо завдяки полиэстэровому сітчастому матеріалу, який додається на позитивну поверхню пластини. Це допомагає закріпити активний матеріал пластини, що підвищує термін служби.

Переваги:

 • Продуктивність в стані часткового заряду і продуктивність при глибоких зарядах-розрядах більш ніж удвічі перевищують показники звичайних акумуляторів.
 • Підтримка частих запусків двигуна і тривалих періодів спокою двигуна.
 • Покращений прийом заряду в порівнянні зі звичайними акумуляторами з рідким електролітом.
 • Конструкція підвищує термостабільність для використання в підкапотних просторах і в жаркому кліматі.
 • Ідеально підходять для автомобілів, обладнаних системою Start-Stop без рекуперативного гальмування, а також для автомобілів з підвищеним енергоспоживанням, від чого б воно не залежало: жорсткий графік поїздок або безліч аксесуарів і встановленого обладнання.
 • Крім того, наші продукти серії EFB створюються з використанням технології решітки PowerFrame®, яка забезпечує високу пускову потужність і надійну продуктивність.

Технологія EFB у вантажних автомобілях

VARTA® Promotive EFB — унікальний акумулятор, спеціально розроблений для забезпечення високої продуктивності в вантажних автомобілях, що використовує новітні технології захисту від розшаровування електроліту і вібрації. Це єдиний на ринку продукт, з перемішуючими елементами, ексклюзивно розробленими та запатентованими Johnson Controls. Технологія EFB забезпечує надійну продуктивність для будь-яких вимогливих застосувань і ідеально підходить для установки в хвості рами.

Переваги:

 • Унікальний перемішуючий елемент всередині акумулятора запобігає розшаровування електроліту і є оптимальним рішенням для всіх застосувань з глибоким розрядом. Це механічна система, яка використовує силу інерції автомобіля для перемішування електроліту в акумуляторі з рідким електролітом.
 • Відмінне кріплення пластин за допомогою гарячого компаунда . Дуже висока вібростійкість і найкраща придатність для установки в хвості рами забезпечують найвищу продуктивність продукту.
 • Унікальна конструкція лабіринтової кришки забезпечує 100% захист від протікання і дуже низький витрата води.
 • Висока продуктивність в режимі циклування гарантується використанням технології PowerFrame®, поліпшеною пасти позитивного електрода і адгезією активної маси до решітці. Це можливо завдяки полиэстеровому сітчастому матеріалу, який додається на позитивну поверхню пластини і значно збільшує тривалість строку служби в циклах.
 • Знижені гарантійні витрати.

Характеристики технології EFB

Между пластиной и сепаратором применяется дополнительный полиэстеровый элемент, представляющий собой сетку. Эта сетка удерживает активную массу внутри пластины и предотвращает ее вымывание. В результате повышается устойчивость к глубокому заряду-разряду и обеспечивается более высокая заряжаемость.

Приклеенный на сепаратор стекловолоконный ворс помогает сохранять правильное положение пластин, что бы ни случилось, и какие бы ни были условия.

Циркуляция электролита (перемешивающий элемент)

Система циркуляції електроліту запобігає його розшаровуванню. Це елемент конструкції, який використовує природний рух автомобіля, щоб забезпечувати постійну циркуляцію всередині електроліту акумулятора. Електроліт залишається гомогенним, що покращує заряжаемость та забезпечує більш тривалий загальний термін служби.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner