Кошик
53 відгуків

Технологія акумуляторів VARTA з рідким електролітом

Технологія акумуляторів VARTA з рідким електролітом

Технологія акумуляторів з рідким електролітом

VARTA® пропонує широку лінійку залитих свинцево-кислотних акумуляторів для широкого діапазону автомобілів. Кожен акумулятор створений, щоб відповідати специфічним вимогам наших споживачів у всьому світі — як виробників обладнання, так і покупців на ринку компонентів.

Залиті свинцево-кислотні акумулятори є найбільш поширеним типом акумуляторів. Рідкий електроліт, що складається з сірчаної кислоти і води, покриває всі внутрішні деталі. Залиті акумулятори VARTA мають герметичною конструкцією, тому вони захищені від протікань.

Детальний розріз залитого акумулятора VARTA®

Залиті акумулятори для легкових автомобілів

Наші залиті 12-вольт акумулятори розроблені, щоб задовольняти потреби в електроенергії сучасних автомобілів, і забезпечують надійну пускову потужність знову і знову в найскладніших кліматичних умовах. У них використовується наша ексклюзивна технологія решітки PowerFrame®.

Залиті акумулятори для водного транспорту

Ми пропонуємо широкий діапазон пускових акумуляторів та акумуляторів глибокого циклу для водного транспорту, які дозволяють нашим покупцям довше бути на воді. Ми пропонуємо акумулятори для водного транспорту на будь-який смак: від високопотужних стартерних акумуляторів до стандартних або поліпшених акумуляторів глибокого розряду з рідким електролітом. На відміну від стандартних залитих акумуляторів, акумулятори VARTA Professional Dual Purpose захищені від розливу і дозволяють нахиляти себе до 90° на короткий час.

Переваги:

 • Стартерні акумулятори забезпечують короткий і потужний імпульс для запуску двигуна.
 • Акумулятори глибокого розряду запускають двигуни і живлять прилади, якщо двигуни не працюють.
 • Більш міцна конструкція з поліпшеними характеристиками роботи в циклічному режимі подовжують час експлуатації для застосувань з глибоким розрядом.

Залиті акумулятори для гольф-мобілів

Чи вам потрібен акумулятор для переміщення по полю для гольфу або надійне джерело енергії для промислового застосування, типу ножичних підйомників або підлогомийних машин, наші акумулятори для гольф-мобілів забезпечують необхідну продуктивність в режимі глибокого розряду.

Переваги:

 • Активна маса високої щільності і сплав решітки зі спеціальною формулою акумулятора дозволяють витримувати навантаження множинних циклів розряду.
 • Механічно з'єднані отвори для зручного доліва води.
 • Міцні пластини і щільна установка компонентів для вібростійкості.

Залиті акумулятори для газонокосарок і садової техніки

Наші акумулятори для газонокосарок і садової техніки розроблені так, щоб забезпечувати надійну пускову потужність раз за разом. Характеристики продукту:

 • Зручна конструкція, що не вимагає обслуговування.
 • Конверти-сепаратори захищають пластини, забезпечують надзвичайну пускову потужність і запобігають від внутрішнього замикання.

Залиті акумулятори для вантажівок

Наши аккумуляторы высокой мощности для коммерческого применения обеспечивают высочайшую производительность и увеличенный срок службы в циклах для самых сложных условий. Технология решетки PowerFrame® обеспечивает более длительный срок службы, устойчивость к коррозии и до 70 % лучшее прохождение тока.

Кроме того:

 • Усиленные полюсные мостики и горячий компаунд на ушках пластин увеличивают устойчивость к вибрации.
 • Встроенные складные ручки обеспечивают простую переноску и установку.
 • Устойчивый к ударам корпус с усиленными торцевыми стенками для большей прочности.
 • Міцні сепаратори запобігають короткі замикання.
Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner